SÉRUM NA RAST MIHALNÍC S PRÍRODNÝMI ZLOŽKAMI A VÝŤAŽKAMI Z RASTLÍN

AKO VZNIKLO SO LOLA SÉRUM NA RAST MIHALNÍC?

SO LOLA sérum na rast mihalníc pre mihalnice:

♥ dlhšie

♥ hustejšie

♥ tmavšie

♥ vytočené

Krásne, zdravé, dlhé a husté mihalnice môžete mať aj vy. Rastové sérum SO LOLA už po 2-3 týždňoch používania pomôže vaše mihalnice vyživiť, hydratovať a posilniť. Pri pravidelnej aplikácii každý večer pred spaním dosiahnete požadovaných výsledkov už za veľmi krátku dobu. Vďaka aktívnym a výživným látkam pôsobiacim priamo vo folikule riasy, sérum zabráni ich predčasnému vypadnutiu a vďaka tomu bude riasa schopná dosiahnúť svojej maximálnej dĺžky. 

Hlavnými zložkami séra sú účinné prírodné ingrediencie, výťažky z rastlín a peptidy. Tieto zložky boli spolu navrhnuté tak, aby sa pri pravidelnom používaní dosiahli čo najlepšie výsledky a to bez zbytočnej chémie, škodlivých látok a vedľajších účinkov. 

SO LOLA sérum na rast mihalníc je 100% VEGAN a je vhodné aj na citlivú pokožku očí. 

S

 

Dlho sme pre vás testovali vhodné zloženie séra. Celkové testovanie nám zabralo rok a pol, kým sme dosiahli výsledky, ktoré splnili všetky naše očakávania. 

Prioritou pre nás bolo vytvoriť sérum pre každého, kto má krátke, slabé, riedke a vypadávajúce riasy, alebo aj pre tie, ktoré majú riasy dlhé, ale túžia po vytočených, hustých a ešte dlhších riasách. Sérum je taktiež veľmi vhodné pre tie, ktoré si zničili svoje riasy dlhodobým predlžovaním. 

Keďže sa jedná o oči, dbali sme hlavne na to, aby všetky zložky boli bezpečné, prírodné a nespôsobovali žiadne nepríjemné vedľajšie účinky a aby sérum bolo vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku očného okolia.

Svoje dlhé, husté, tmavé a vytočené mihlanice si zamilujete ♥

AKO FUNGUJE SÉRUM NA RAST MIHALNÍC?

Životný cyklus jednej riasy je 3-6 mesiacov. Rastové sérum vďaka aktívnym látkam pomáha riasy vyživiť, napomáha rýchlejšiemu rastu a pomáha proti predčasnému vypadnutiu. Vďaka tomuto procesu sú mihalnice schopné dosiahnuť svojej maximálnej dĺžky a hustoty. 

 

KEDY UVIDÍM VÝSLEDKY?

Mihalnice budú posilnené, vyživené a krajšie už v prvých dňoch. Zmeny v dĺžke a hustote začínajú po 3-4 týždoňch pravidelného používania. Výsledný efekt je možné pozorovať medzi 12 a 16 týždňom. Pri pravidelnom používaní je tento efekt trvalý.

 

Vzhaľdom k tomu, že každá riasa má svoj životný cyklus, je možné po cca 5-6 mesiacoch pozorovať výmenu jednotlivých rias. Tento stav je prirodzený a normálny.

Doporučujeme sérum používať pravidelne, pre čo najlepší a dlhotrvajúci efekt. 

 

AKO DLHO VYDRŽÍ VÝSLEDNÝ EFEKT?

Efekt dlhých, hustých a vytočených rias závisí od pravidelnej aplikácie. Ak prestanete sérum používať, mihalnice by sa mali vrátiť do pôvodného stavu za niekoľko týždňov až mesiacov. 

Ak si chcete udržať mihalnice dlhé a krásne, je potrebné sérum nanášať každý večer pred spaním. Aby mihalnice mohli rásť a aby sa zabránilo predčasnému vypadávaniu, je potrebné dodávať im pravidelnú výživu. Len vtedy je možné zaručiť najlepšie a dlhotrvajúce výsledky. 

AKO POUŽÍVAŤ SO LOLA SÉRUM NA RAST MIHALNÍC?
  1. Pred aplikáciou séra na mihalnice je potrebné odstrániť všetok make up a kontaktné šošovky a umyť si ruky a tvár jemným mydlom a vodou. 

  2. Aplikujte tenkú vrstvu séra rovnomerne na hornú líniu mihalníc, prípadne obočia. 

  3. Stačí jeden ťah štetcom. Neaplikujte na slzné kanáliky. 

  4. Použite sérum na mihalnice raz až dvakrát denne. Najlepší čas na aplikáciu je pred spaním. 

    

AKÉ SÚ MOŽNÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?

SO LOLA sérum na rast mihalníc obsahuje len prírodné zložky a výťažky z rastlín. Aj napriek tomu sa na začiatku používania môže vyskytnúť mierne začervenanie, svrbenie, alebo jemné podráždenie očí. Tieto vedľajšie účinky sú individuálne a nemusia sa vyskytnúť vôbec. Väčšinou sa jedná len o reakciu na prírodné zložky a pokožka si za pár dní zvykne.

Ak sa nežiadúce účinky objavia a neustupujú, doporučujeme sérum vysadiť a konzultovať ďalšie používanie so svojim lekárom.

Ak ste tehotná, kojíte, trpíte na nejakú očnú chorobu, alebo ste precitlivelá na niektorú z prírodných látok v sére, poraďte sa o vhodnosti používaním séra so svojim lekárom. 

VAŠE VÝSLEDKY S LOLOU