ZLOŽKY A ÚČINKY SO LOLA RETINOL SÉRA

Aktualizace: 25. dub 2019


Retinol je jednou z najúčinnejších aktívnych látok na trhu a vďaka kombinácii s našimi kvalitne vybranými ingredienciami Vám poskytne tú najlepšiu starostlivosť o pleť. Pri výrobe sme sa zamerali výhradne na organické zložky a rastlinné výťažky, ktoré podporujú a zlepšujú účinnosť retinolu.  


ORGANIC HERBAL INFUSION


Organická kvapalná bylinková infúzia je zmes pochádzajúca z rastlín a bobúľ. Tieto účinné rastliny a bobule sú pripravované rozpúšťadlom na výrobu organickej rastlinnej infúzie procesom extrakcie. Tieto extrakty majú pre našu pleť protistarúce, liečivé, hydratačné a antioxidačné účinky. Podporujú produkciu kolagénu a cirkuláciu pleti a navyše krásne voňajú.

ORGANIC ALOE BARBADENSIS LEAF


Aloe Vera z organickéh o poľnohospodárstva je liečivý druh Aloe Vera. Preniká do 3 vrstiev pleti: epidermis, dermis, hypodermis a odvádza baktérie a tukové usadeniny, ktoré upchávajú póry. Má protizápalové, antimikrobiálne, antioxidačné, zvlhčovacie a upokojujúce vlastnosti na pokožku. Obsahuje množstvo prírodných vitamínov a antioxidantov. Jedným z jeho hlavných účinkov je hydratácia. Používa sa taktiež pri popáleninách alebo spálení pokožky slnkom a jej následnej regenerácii.VITAMIN E


Vitamín E opravuje poškodenú štruktúru pleti, chráni pleť pred UV žiarením, takže je veľmi vhodný na užívanie aj počas leta. V zime naopak pomáha bojovať so suchovu až šupinatou pleťou a takisto pleťou trpiacou na ekzematickú dermatitídu. Veľmi priaznivý podiel má na celkovú vitalitu pokožky a na hojenie jaziev. Vitamín E zabezpečuje väčšiu stabilitu retinolu a zároveň mnohonásobne zvyšuje jeho účinnosť. Kombinácia Vitamínu A a Vitamínu E a ich pravidelná aplikácia na pleť má výrazný

omladzujúci efekt. Dlhodobým užívaním týchto vitamínov dosiahneme požadovaného mladistvého a anti-aging efektu.


RETINOL (VITAMÍN A)


Retinol ako najznámejší a najúčinnejší zabiják vrások je najsilnejšou formou vitamínu A. Je najlepším pomocníkom pre starnúcu pleť a pleť poškodenú pôsobením UV lúčov slnka. Napomáha eliminovať vrásky, omladzuje pleť, podporuje tvorbu kolagénu v pleti, pôsobí proti akné (obzvlášť hormonálne), zjednocuje tón pleti. Pôsobí proti tmavým pigmentovým škvrnám, škvrnám zo slnka a jazvám a flľakom po akné. Má úžasné hydratačné účinky a napomáha obnove buniek pleti.
19 zobrazení0 komentář