ČO O NÁS HOVORÍTE NA INSTAGRAME

"Pred používaním séra som mala krátke, riedke a nevýrazné mihalnice. Vždy som bojovala s riasenkou a strávila som minimálne 10 minút jej nanášaním a aj tak som s výsledným efektom nebola spokojná. Už po pár týždňoch používania SO LOLA séra som zaznamenala neskutočné zmeny v hustote a dĺžke rias. Najlepšie na tom je, že moje riasy sú teraz ešte aj krásne vytočené a nanášanie riasenky mi zaberie maximálne 1 minútu. Každý mi moje dlhé riasy obdivuje a nikto neverí, že sú moje! Už si neviem predstaviť život bez dlhých mihalníc a vďaka 100% prírodnému a bezpečnému zloženiu bez vedľajších účinkov ho možem používať už navždy :)"

@nicolechomsky

"Toto sú moje vlastné výsledky s týmto sérom. Riasy budete mať hustejšie, dlhšie a dokonca aj vytočené!!!

Je 100% prírodné, vegánske a netestované na zvieratkách."

@_sonaya

"Ja som takéto riasy nemala nikdy v živote, po obočie až! Ľudia sa ma pýtajú či mám umelé mihalnice, keď si dám aj špirálu. Ja som predtým nosila na bežný deň umelé riasy nalepené, teraz už vôbec, nepotrebujem ich. "

@its1mishell

"Dobrý den, tak za chvíli je to teprve měsíc a ja nemůžu uvěřit svým očím, nikdy jsem neměla tak nádherné řasy, ani ty umělé nebyly tak dlouhé. Dokonce i nenamalované vypadají krásně. Snažím se to průběžně fotit i když tá fotka vůbec nezabere to, jak v reálu opravdu vypadají :)!! Jsem spokojená maximálně a už uvažují i nad jinými produkty u vás. Klidně by mi stačil výsledek za ten měsíc, nevím kam až porostou za další 2. Moc děkujiii. "

@sarii_sarii_sarii

"Dobrý den viděla jsem ty moje fotečky u vás tak pošílam aktuální. Takové krásne řasy mám a to už sérum došlo, takže už momentálně nepoužívám a jsou stále nádherné. Když tak koukám na ty fotky co jsem průběžne posílala, tak to bylo prd proti těm řasečkám co teď mám. Je to prostě zázrak. "

@sarii_sarii_sarii